Oto Kiralamadaki Gelişmeler

Oto Kiralamadaki Gelişmeler

Oto kiralama sektörü son yıllarda oldukça büyük değişim ve gelişme göstermektedir. Araç kiralama fiyatlarındaki düşüşün bunda etkisi olduğu kadar kiralanan aracın ücretinin vergiden düşmesi de oldukça etkili olmuştur. Bu hareketlilik sektördeki firma sayısında da önemli artışın olmasını sağlamış ve sektöre birçok yeni oyuncu girmiştir. Bu firmaların içerisinde işini düzgün bir şekilde yapanlar olduğu gibi işin üç kağıdına kaçan firma sayısı da oldukça fazladır.
İşin kolayına kaçan firmalar sadece araç kiralama da değil lokma sektöründe de bol miktarda bulunmaktadır. İzmir’de son dönemlerde sayıları oldukça artan bu firmaların verdikleri hizmetin kalitesi oldukça şaibeli olup bu sektörde çok fazla tutunamayacakları aşikardır.  
Ortalıkta gezen bu firmalara İzmir lokmacı demek ne denli doğru olur bilemiyoruz. Çünkü lokma dökümü hakkında en ufak bir fikirleri dahi bulunmamaktadır. Tek dertleri günü kurtarmak ve para kazanmak olan bu kişilere karşı dikkatli olmak gerekir.
Bu kişileri normal firmalardan nasıl ayıracağız. İlk olarak bu kişiler düzgün bir lokma faaliyeti yapmadıkları için kendilerini İzmir lokma fiyatı ile göstermeye çalışmaktadırlar. Ucuz lokma döküyoruz diyerek insanları kandırmaktadırlar. Dikkatle incelendiğinde ise hem malzemeden hem de işçilikten çaldıkları görülecektir.
Oysa İzmir lokma imalatı ve dağıtımı son derece dikkat ve sabır isteyen bir iştir. Ayrıca lokma yapımında kullanılan malzemenin kalitesinden de hiçbir şekilde ödün verilmemelidir. Aksi takdirde ortaya çıkan ürün bir şeye benzemeyecektir.
Biz yaklaşık otuz yıllık bir süreçten beri İzmir saray lokma, halka lokma, pilav ve helva dağıtımı gibi hizmetleri yerine getirmekteyiz. Bütün ürünlerimizde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanmakta olup hiçbir şekilde bayat veya kalitesiz bir ürün kullanmıyoruz. oto-kiralama.com.tr firmasına kendi sektöründe yapmış olduğu kaliteli hizmetlerden dolayı kutlarız.