İzmir kiralık oto

İzmir kiralık oto

Gözde bir turizm merkezi olması dolayısı ile İzmir kiralık otomobil talepleri ve bundandır ki oto kiralama firmalarının sayısı oldukça fazladır. Her nicelik artışında olduğu gibi bu sektörde de  bozulmalar kaçınılmazdır. Bir meslek örgütünün olmayışı da bazı standartların belirlenmesini güç kılmakta herkes kafasına göre bir kalite anlayışı oturtmaktadır. Bizim bu noktada söyleyeceğimiz  bir kaç kriter elbette var.
Bunlardan birincisi ve de en önemlisi araçların bakımını zamanında yaptırmaktır. Araçların bakımına verilecek para boşuna gitmeyecek tam tersine bize müşteri memnuniyeti dolayısı ile yepyeni müşteriler olarak dönecektir.  Ayrıca araçların ömrünün uzayacağını da hatırlatmadan geçmeyelim.
Başka bir kriter de aracın resmi evraklarının tam olmasıdır. Resmi evrak deyince de akla ilk gelen  ruhsat ve zorunlu trafik sigortası ve kaskosudur. Ayrıca müşteri ile imzalanacak sözleşme de vardır ki bu kiralama anında gerçekleştirilen bir belgedir.
Yukarda saydığımız bu kriterler pek çok firma için lüks sayılabilecek uygulamalar olmasına rağmen bizim gibi bir kaç firmada standart uygulama olabilmektedir. Sürekli kendini yenileyen, yeni araçları bünyesine katan firmamız müşterilerinin mutluluğu için çalışmaktadır.
İzmir kiralık oto gerek ülke dışından gelen gerekse de ülke içinden gelen ziyaretçilerin en çok tercih ettiği bir kuruluş olmasını işte bu kriterleri kendisi için standart belirlemesinde yatmaktadır.  Elbette bunlar bizim için yeterli ölçüler olmamakta her geçen gün yeniliklere ayak uydurmaktayız.
 

26