Oto Kiralama Ankara

Oto Kiralama Ankara

Bürokrasinin bütün incelikleri ile icra edildiği başkent Ankara'da devlet dışı iş yapıyor olsanız dahi yaptığınız işte devlet ciddiyetine sahip olmak zorundasınızdır. Oto kiralama Ankara başka türlü faaliyet gösterenleri affetmez ve hemen tarihin çöp tenekesinde yerinizi alırsınız. Bu anlamda Ankara devasa bir çöp öğütücü gibi çalışmaktadır dersek çok fazla bir abartıya kaçmış sayılmayız. Pek çok merdiven altı firmaların olduğu bir sektörde bu ne ciddiyet diyebilirsiniz fakat şurası unutulmamalıdır ki merdiven altı denen firmaların ömürleri sanıldığından daha da kısa olabilmektedir. Sadece her geçen gün kapananın yerine bir başkası geçmekte bu da sanki varlıklarını hep sürdürüyormuş gibi gelmektedir.
Biz bunları bir tarafa bırakalım ve ciddi bir firmanın oto kiralama Ankara için yapması gereken nelerdir bunlara kabaca bir bakalım. Birincisi ve en önemlisi müşteri hassasiyetini sürekli göz önünde bulundurmaktır. Müşteri hangi araçlardan haz alıyor hangi türün kullanımını daha rahat buluyor, hangi yakıt türünü tercih ediyor bunlar sürekli gözlenmesi gereken oldukça ciddi olgulardır.
Daha sonra dikkat edilmesi gereken husus araçların sürekli bakımının yapılması ve her daim hazır halde bekletebilmektir. Düşünsenize araç kiralamaya gelen bir müşteriye aracımız var ama şuan için hazır değil deme gibi bir şansa sahip değilsiniz. Yağıydı, havasıydı bütün kontrollerinin eksiksiz bir şekilde yapılıp müşteriye hazır halde beklemesi gerekmektedir. Bu ayrıca sürekli yapılan bakımlarla aracın ömrünü de uzatmış olmaktasınız.
Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus da yazçizci işlemlerin eksiksiz olmasıdır. Yazçizci işlemler nelerdir diye soracak olursak en başta aracın zorunlu trafik sigortasının yapılmasıdır. Daha sonrasında vize işlemlerinden tutun da gaz sızdırmazlık raporlarına kadar yapılması olmazsa olmaz işlemler vardır ve hiç bir şekilde bunların atlanılması düşünülemez. Oto kiralama Ankara olarak her zaman için süresi dolmadan bütün bu işlemleri yaparak ne müşterilerimizi nede kendimizi bir risk altına sokmamış bulunmaktayız.

oto kiralama ankara
 

19