Kiralık Araba İzmir

Kiralık Araba İzmir

Bir firma düşünün ki haftanın yedi günü yirmi dört saat sürekli kendini yenilemenin ve geliştirmenin yollarını aramak ve uygulamaya geçirmede uzmanlaşmış olsun. Bahsedilen firma kiralık araba İzmir içerisinde faaliyet yürütmenin bütün zorluklarının farkına varmış. Bütün bu zorlukları nasıl aşacağının yol haritasını çıkarmış ve uygulamada ise bir ustanın maharetli elleri gibi işlemektedir.

Çok uzun yılların vermiş olduğu deneyim her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uydurmanın inceliklerinin sergilendiği şirketimiz insan odaklı bir faaliyet yürütmektedir. Nedir insan odaklı faaliyet diyecek olursanız en başta çalışan personelin standartların üzerinde bir ücret almasıdır diyebiliriz. Herkesin eşit olduğu bir çalışma alanında personelin mutluluğu esastır. Bu da personelin sürekli güler yüzlü ve  sabırlı davranmasının önünü açmaktadır. Personele verilecek üst seviyedeki eğitim ve seminerler de ayrıca personelin kalitesini üst seviyelere çıkarmaktadır.

Kiralık araba İzmir insan faktörünün ikinci ayağı ise müşteridir. Her zaman için müşteri haklıdır felsefesinin bir uzantısı olan müşteriyi dinle isteği doğrultusunda harekete geç ve müşterinin isteğini gerçekleştir diye kısaca özetleyebileceğimiz insan odaklı çalışmamız her zaman için bizim yüzümüzü güldürmüştür. Başka yerlerde kolay rastlayamayacağınız bu yaklaşım bizim şirketimizin ana prensibi olan insan odaklı çalışmanın bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Oto kiralama sektörü oldukça yeniliğe açık bir sektördür. Bu da personelin eğitimini ve yenilenmesini mecbur kılmaktadır. Teknolojideki yeniliklerin araçlarda nasıl uygulandığı ve bunun doğru kullanımının ne olduğunu bilmeyen bir personelin müşteriye hiç bir faydası olamayacağı gibi aynı zamanda araçlara da zarar verebilecektir.

Her çeşit aracı bünyemizde barındırmak müşteri portföyünün de oldukça geniş olması anlamına gelmektedir. Bu durum beraberinde çok farklı kesimlerden gelen müşteri kitlesine hitap edebilecek personelin varlığını zorunlu kılmaktadır. Ülkemizin turizm potansiyeli de dikkate alındığında yabancı dil bilmek de büyük bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmaktadır. Yabancı turistlerin isteklerini algılayabilecek ve bunlara cevap verebilecek personel de oldukça önemlidir.

kiralik araba izmir
 

23