İzmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama

Fırsat bulmuş iken buradan ziyaretçilerin bilgisine yazmak istiyorum. Bir pratik tecrübe bin öğütten iyidir. Çocukluk arkadaşım aracı kiralıyor. Kiralar iken her tarafına bakıyor. Aslınd araç kiralamada tecrübeli biridir.

Daha önce belki onlarca belki yüzler kez araç kiralamıştır. Gayet sorunsuz olarak gördüğü aracı rant a cardan alıyor ve yola çıkıyor. İki yz ya da iki yüz elli metre ya gidiyor ya da gitmiyor. Aracın ön sağ aynası yere düşüyor. Allahtan düştüğünü fark etmiş. Düşen aynayı alıyor. Hemen olduğu yerden geri dönüyor. Rent a car firmasına gidiyor. “Arkadaş aracı az önce aldım, iki yüz elli metre ya gittim ya gitmedim. Sağ ayna düştü. Bakar mısınız? “Senin kırmadığını nereden bilelim” cevabını alıyor. Normal ve insani üslup ile tekrar anlatıyor. Olmuyor. “Sen kırmışsındır” cevabında ısrar devam ediyor. Kaza yaptım mı hayır. “Bir yere sürttüm mü hayır.

Daha beş dakika olmadı buradan çıkalı nasıl olur?” İkna olmuyorlar. “Aynayı sen taktıracaksın. Bunun masrafı sana ait.” Hal böyle olunca polise intikal ediyor. Poliste ne söylese rent a car firmasını ikna edemiyor. “ Polis, “nereden gittin arkadaşım. Şu yoldan. Kamera kayıtlarını inceleyeceğiz.” Der demez, rent a car “ne gerek var, bir araba aynası siz kırsanız bile biz yaptırırız ne olacak?” Olan olmayan bu. Varın siz ders çıkarın.

Biz İzmir kent merkezine veya İzmir’den tüm ülkeye ev, işyeri, eşya taşıması yapıyoruz. Daima iletişimdeyiz. İzmir evden eve nakliyat, Evden eve nakliyat İzmir, İzmir evden eve taşımacılık, İzmir evden eve, Evden eve İzmir, İzmir nakliyat, Nakliyat İzmir, İzmir asansörlü nakliyat, İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı. Daha detay bilgi edinebilirsiniz.

Tabi ki tüm oto kiralama firmaları böyle değil. Doğru çalışan firmayı bulmak önemlidir. Dostumu, oto-kiralama.com.tr yi gönül rahatlığı ile öneriyoruz.

24