Oto kira fiyatı hilelerine dikkat

Oto kira fiyatı hilelerine dikkat

Ailece toplandık. Antalya’ya tatile gideceğiz. Buradan oraya araç sürme istemedim. Bornova evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz işimizde sürekli zaten direksiyondayım. Dinlenmek istiyorum.

Orada araç kiralama işi yapan firmalar ile görüşüyorum. Bayağı araştırıyorum. Araştırmak gerekiyor. Balçova evden eve nakliyat için firmamızı arayan bir bayan taşıma için görüştüğüm onuncu firmasınız demişti. Belli ki çok raştırıyor.

Çok farklı fiyatlar. Aynı marka, aynı model araçlara çok farklı fiyatlar. Bizim de Buca evden eve nakliyat işi yaptığımızı yazdım. Bu kadar fiyat farkı oluyorsa mutlaka korsan firma, merdiven altı firma var demektir. Bunu anlamak zor değil. “Ucuz olsun, korsan olsun, merdiven altı olsun benim için ne fark eder, birkaç gün tatil yapacağım, aracı birkaç gün kullanacağım” demedim, böyle düşünmedim. O birkaç günlük tatilimin rezil olma ihtimali de vardı.

Firmaların referanslarını araştırdım. Netten firmalar hakkında ki şikayetleri de araştırdım. Sitelerini taradım. Epey bilgi sahibi olduktan sonra bir firmanın aracında karar kıldım. Narlıdere evden eve nakliyat için bizi arayan her hangi bir yurttaşa iyi hizmet alacağınız firmayı bulmak için en az bir kaç firma ile görüşmesini yani araştırmasını öneririm.

Hava alanında aracı bize teslim ettiler. Dört gün Antalya ilçelerinde araç ile dolaştık. Hiç bir sorun çıkarmadı. Çok da keyifli oldu. Teslim eder iken de oto kira firmasına teşekkür ettim.

Bizim yaptığımız taşıma işinde de işin en tatlı yanı, iş sonrası teşekkür eden müşteriye biz teşekkür ederiz demektir. Bu aldığın paradan, kazandığın paradan daha büyük huzur vermektedir. Sahiden teşekkürler diyebilecek iş yapabilmek güzeldir.

Bizim iletişim ve site bilgilerimiz. İhtiyacınız olduğunda, işiniz düştüğünde, Mavişehir evden eve nakliyat hizmet veriyoruz. Ama yedi yirmi dört hizmet veriyoruz.

Ziyaretçi sayfası açarak insanların bilgilenmesini sağladığınız için gayet güzel iş yapmışsınız. Elinize sağlık. Teşekkürler. Size de kolay gelsin. Daha başarılı olmanızı diliyoruz.